Nezvládáte už skládat uhlí a štípat dříví na zimu?


12.10.2015

Vstáváte každý den brzy ráno, aby jste zatopili? Už nemusíte!

Řešení existuje a je dostupnější než si myslíte. Budete překvapeni, jak nízké mohou být náklady na vytápění a jaký komfort a pohodlí se Vám nabízí. Možností je například instalace tepelného čerpadla, plynového kondenzačního kotle nebo automatického kotle na tuhá paliva.

Vyměňte starý kotel a vyberte si ekonomický a ekologický způsob vytápění. Ušetříte tak svůj čas, peníze a námahu. Nechejte si u odborné firmy zpracovat návrh na míru a spočítat návratnost investice.

Tepelné čerpadlo je skvělá volba, představuje bezúdržbový moderní a ekonomický systém topení a ohřevu. V současné době je to díky komfortnímu ovládání a návratnosti investice nejčastěji volený způsob vytápění. Existuje více druhů tepelných čerpadel a každé z nich má své výhody. Čerpadlo může být napojené na stávající otopný systém, stejně tak jako i jiné úsporné kotle.

I výměna starého kotle za automatický kotel na tuhá paliva Vám ušetří čas i peníze. Díky účinnému spalování, kvalitnímu výměníku a regulaci topení je mnohem menší spotřeba paliva. Čtěte dál…

Rady a tipy pro údržbu a provoz topných a klimatizačních soustav, rekuperačních jednotek…

Informace ZDARMA