Klimatizační a chladící zařízení


Klimatizační a chladící zařízení

jsou v poslední době žádaná mnohem častěji, protože v našem podnebí značně přibývá tropických dnů.

Klimatizace je zařízení pro úpravu vzduchu v celých budovách či jednotlivých místnostech a v dopravních prostředcích. Nasává venkovní vzduch, který filtruje, upravuje teplotu a vlhkost na požadované hodnoty a pomocí ventilátorů je dopravuje na příslušná místa.

Klimatizace automaticky udržuje stálé podmínky (především teplotu) bez ohledu na venkovní prostředí.

Poslední dobou jsou velmi oblíbené nástěnné klimatizace

typu Split (propojení jedné venkovní a jedné vnitřní klimatizační jednotky) a Multisplit (propojení jedné venkovní a až pěti vnitřních klimatizačních jednotek)

Doporučujeme výběr klimatizací od kvalitních výrobců,

zajistíte tak bezchybný a ekonomický chod Vašeho zařízení a snadný servis. Designové provedení moderních výrobků splňuje nejvyšší estetické požadavky a výběr v různých barvách.
Klimatizace Vám může zajistit chlazení, vytápění, čištění vzduchu, větrání, vlhčení a odvlhčování a to vše v jedné jediné jednotce. Výhodou je například tříprostorové čidlo, které směřuje proud vzduchu mimo výskyt osob a zabraňuje tak nepříjemnému pocitu průvanu.

S výběrem vhodné klimatizace je dobré poradit se s odbornou firmou, vyberete tak zařízení, které bude maximálně splňovat Vaše požadavky ať už na výkon, design, doplňkové funkce nebo luxusní ovládání.

Zajímá Vás cena klimatizace a spotřeba?

 

 

Rady a tipy pro údržbu a provoz topných a klimatizačních soustav, rekuperačních jednotek…

Informace ZDARMA